برای طراحی تاسیسات مکانیکی چه کتابهایی بخوانیم!

کتاب های مهم رشته تاسیسات مکانیکی| کتاب های رشته تاسیسات مکانیکی
5/5

فهرست مطالب [نمایش]

کدام کتاب ها را برای تاسیسات مکانیکی بخوانیم؟

برای یادگرفتن هر موضوعی به خصوص مباحث تخصصی، افراد راههای مختلفی را در پیش می گیرند. بعضی به مطالعه کتابها و مقالات روی می آورند و بعضی ها کلاس های آموزشی را تجربه می کنند  برخی دیگر با کار کردن در محیط و آزمون و خطا خودشان به موضوع تسلط نسبی پیدا می کنند. کتاب منبع بسیار با ارزشی برای همه بوده و بسیاری از افراد برای کسب دانش و اطلاعات از این منبع استفاده می کنند. در رشته تاسیسات مکانیکی برای کسب اطلاعات از روش های مختلف مثل شرکت در دوره های آموزشی، تماشای دوره های غیرحضوری، کتاب و… میتوان استفاده کرد. کتاب های تاسیسات مکانیکی متنوع اند که در ویدیو ای که در اختیار شما گذاشته شده، به مهم ترین آن ها اشاره شده است.

در این ویدئو آقای مهندس واصف از اساتید برجسته آکادمی کاشانه درخصوص راههای به دست آوردن دانش طراحی تاسیسات، سالها تجربه اشان را با شما به اشتراک می گذارند. چنانچه شما در مبحث تاسیسات مکانیکی در حال کسب اطلاعات هستید، کتاب های معرفی شده در این ویدیو به شما کمک شایانی خواهد کرد.

چنانچه قصد خرید کتاب های تاسیسات مکانیکی را دارید، از طریق لینک کتاب های تاسیسات وارد بخش “کتاب های رشته تاسیسات مکانیک” سایت آموزشگاه کاشانه شوید و  کتاب های مورد نظر خودتان را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...
ثبت نام
close-link

آکادمی فنی مهندسی کاشانه

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تا چند دقیقه دیگه تماس میگیریم

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز

هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد…

طراحی موتورخانه و انتخاب تجهیزات

آیا سوالی دارید ؟

دانلود کتاب الکترونیکی

درآمد تاسیسات
در کشور های مختلف

جهت دریافت لینک اطلاعات خود را وارد کنید

ثبت نام دوره اصول طراحی شروع شد

12.500.000

ده میلیون و 500 هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مانده تا پایان تخفیف

question