بررسی بهترین پروژه بازسازی ساختمان های قدیمی- بخش اول

لوله کشی و جوشکاری در سیستم های برودتی-بخش دوم
آذر ۱۳, ۱۳۹۶
بررسی بهترین پروژه بازسازی ساختمان های قدیمی- بخش دوم
آذر ۲۲, ۱۳۹۶

بررسی بهترین پروژه بازسازی ساختمان های قدیمی- بخش اول

پروژه بازسازی

پروژه بازسازی

 

مدرسه ابتدایی استراوبریج با اجرای یک پروژه بازسازی انرژی که مشخصه آن یک سیستم پمپ حرارتی زمینی جدید است توانسته ۴۴ درصد مصرف انرژی را کاهش داده و امتیاز ENERGY STAR خود را از ۲۳ به ۷۵ ارتقا دهد.

این دبستان که در شهر بیچ در ویرجینیا واقع شده یک پروژه ملی به منظور پایدارسازی در ساختمان ها و گسترش آن به بحث آموزش می باشد. چنین پروژه بازسازی انرژی که بر سیستم پمپ حرارتی جدید با منبع زمین (GSHP ) در دبستان استراوبریج (strawbridge) متمرکز است نشان می دهد چگونه مؤسسات می توانند ساختمان ها را بهینه سازی کنند، در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و پایدارسازی انرژی، بهینه سازی مالی و برتری آموزشی ایجاد کنند.

مدرسه ابتدایی استراوبریج یک ساختمان یک طبقه به مساحت ۸۴۹۴۸ فوت مربع (۷۸۹۲ مترمربع) است که در سال ۱۹۹۱ ساخته شده و گنجایش تقریباً ۷۵۰ دانش آموز و ۱۰۰ پرسنل را دارد. تیم پروژه در قالب یک قرارداد بازسازی به منظور صرفه جویی انرژی، سه تغییر مهم برای ساختمان موجود انجام دادند: ۱) سیستم سرمایش و گرمایش مدرسه را با سیستم پمپ حرارتی زمینی کارآمدتر تعویض کردند؛ ۲) سیستم روشنایی با راندمان بالاتر نصب کردند و ۳) سیستم کنترل مدیریت انرژی (EMCS) را به روز کردند.

برای دریافت بخش اول این مقاله، کافی است اینجا را کلیک کنید.

این مطلب را هم بخوانید  آیا داکت اسپلیت‌ها به صرفه هستند؟ - بخش سوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...