بررسی بهترین پروژه بازسازی ساختمان های قدیمی- بخش اول

5/5

فهرست مطالب [نمایش]

پروژه بازسازی

پروژه بازسازی

 

مدرسه ابتدایی استراوبریج با اجرای یک پروژه بازسازی انرژی که مشخصه آن یک سیستم پمپ حرارتی زمینی جدید است توانسته 44 درصد مصرف انرژی را کاهش داده و امتیاز ENERGY STAR خود را از 23 به 75 ارتقا دهد.

این دبستان که در شهر بیچ در ویرجینیا واقع شده یک پروژه ملی به منظور پایدارسازی در ساختمان ها و گسترش آن به بحث آموزش می باشد. چنین پروژه بازسازی انرژی که بر سیستم پمپ حرارتی جدید با منبع زمین (GSHP ) در دبستان استراوبریج (strawbridge) متمرکز است نشان می دهد چگونه مؤسسات می توانند ساختمان ها را بهینه سازی کنند، در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و پایدارسازی انرژی، بهینه سازی مالی و برتری آموزشی ایجاد کنند.

مدرسه ابتدایی استراوبریج یک ساختمان یک طبقه به مساحت 84948 فوت مربع (7892 مترمربع) است که در سال 1991 ساخته شده و گنجایش تقریباً 750 دانش آموز و 100 پرسنل را دارد. تیم پروژه در قالب یک قرارداد بازسازی به منظور صرفه جویی انرژی، سه تغییر مهم برای ساختمان موجود انجام دادند: 1) سیستم سرمایش و گرمایش مدرسه را با سیستم پمپ حرارتی زمینی کارآمدتر تعویض کردند؛ 2) سیستم روشنایی با راندمان بالاتر نصب کردند و 3) سیستم کنترل مدیریت انرژی (EMCS) را به روز کردند.

برای دریافت بخش اول این مقاله، کافی است اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آکادمی فنی مهندسی کاشانه

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تا چند دقیقه دیگه تماس میگیریم

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز

هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد…

 

طراحی موتورخانه و انتخاب تجهیزات

آیا سوالی دارید ؟

دانلود کتاب الکترونیکی

درآمد تاسیسات
در کشور های مختلف

جهت دریافت لینک اطلاعات خود را وارد کنید

ثبت نام دوره اصول طراحی شروع شد

12.500.000

ده میلیون و 500 هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مانده تا پایان تخفیف