طراحی استخر
طراحی استخر-۳
مهر ۳, ۱۳۹۵
منابع آزمون ورودی به نظام مهندسی-۱
تیر ۲۴, ۱۳۹۶

پایپینگ-۱

پایپینگ و لوله کشی

آموزش پایپینگ

تخصص های مرتبط با نفت،گاز و پتروشیمی با آکادمی کاشانه:آموزش پایپینگ 

 

دانش آموخته دانشگاه هستید و می خواهید وارد بازار کار شوید. اما نمی دانید چه کنید! باید کلاس بروید؟ چه چیزی باید بیاموزید؟ بارها و بارها رزومه هایی را خوانده ایم که مهندس تازه کار ما ده ها دوره گوناگون را گذرانده است. اما اکنون توانایی مورد نیاز ما را ندارد! چه وقت هایی که در کلاس به هدر رفته است و چه پول هایی که پرداخت نشده است. اما… .

در این فیلم کوتاه دو تن از اساتید خبره دپارتمان نفت، گاز و پتروشیمی در مورد دانش پایپینگ (piping) صحبت می کنند. با توجه به سابقه کاری طولانی آنها و نیز تجربه فوق العاده آموزش پایپینگ ، شاید این نخستین گام شما برای ورود به دنیای سیاه رنگ ولی طلایی نفت باشد.

برای کار در حوزه نفت،گاز و پتروشیمی لازم است دانش خود را ارتقاء دهید و حواسمان باشد که نمی توان مدام از شاخه ای به شاخه دیگر و از تخصصی به تخصص دیگر رفت. تحلیل تنش، تجهیزات دوار و ده ها زمینه کاری دیگر در این رشته کاری نهفته است.

آن چه در این فیلم می آموزید:

۱-تخصص پایپینگ چیست؟

۲-طراح پایپینگ باید چه دانش هایی داشته باشد؟

۳-بازار کار متخصصین پایپینگ در ایران و جهان

۴- توصیه های یک حرفه ای برای مهندسان تازه وارد

برای دیدن فیلم تنها کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

این مطلب را هم بخوانید  مبانی شیرآلات تاسیسات و نفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...