شما در تبلیغات خود اعلام کرده اید که گارانتی آموزشی دارید. گارانتی چیست؟

 آموزشگاه کاشانه از همان سال تاسیس خود اعلام نمود که هدفش از آموزش تنها انتفاع مالی نیست. بلکه قصد دارد تا به ارتقای سطح دانش همکاران خود کمک کند. و چون مدیران آموزشگاه خود درگیر فعالیت های حرفه ای مهندسی بودند حدس می زدند که برای همه همکاران مشکلاتی پیش خواهد آمد و ممکن است در روند آموزش دچار وقفه شوند. لذا کاشانه برای نخستین بار در ایران روند آموزش خود را گارانتی نمود. یعنی اگر هریک از همکاران نتوانست در جلسه یا جلساتی شرکت نماید با هماهنگی می تواند در همان جلسات در دوره دیگری شرکت کند.حتی اگر کسی در دوره ای شرکت نمود و در فهم مطالب آن دوره دچار مشکل شد می تواند کل دوره را تجدید نماید. البته توجه نمایید که گارانتی آموزشی در هر دو شکل گفته شده رایگان است.

 

 چگونه در دوره ای ثبت نام کنم؟

 دوره مورد نظر خود را به آموزشگاه اطلاع دهید. ده روز مانده به شروع دوره با شما تماس گرفته می شود تا شما مبلغ دوره را واریز بفرمایید. در اولین جلسه کلاس ۱۵ دقیقه زودتر تشریف بیاورید تا فرم ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 

 آیا همراه با دوره جزوه نیز داده می شود؟

 هر دوره آموزشی به فراخور موضوع دوره، دارای یک بسته آموزشی همراه با دوره می باشد. در برخی از دوره ها این بسته آموزشی شامل جزوه، در برخی شامل کتاب و در برخی شامل لوح فشرده می باشد. جهت اطلاع از محتوای بسته آموزشی می توانید به سرفصل هر دوره مراجعه فرمایید. همراه با سرفصل، مشخصات دوره نیز موجود است.

 

 کدام دوره دپارتمان تاسیسات را برای شروع پیشنهاد می کنید؟

 پیشنهاد ما استفاده از دوره اصول طراحی تاسیسات ساختمانی، بیمارستانی و صنعتی (M01) می باشد. پس از این دوره و یا هم زمان با آن دوره نرم افزار HAP (کریر) را توصیه می کنیم و در نهایت دوره طراحی موتورخانه مکمل بسیار خوبی برای این مسیر خواهد بود. بیش از این به نیاز شما و علاقه شما بستگی دارد که کدام دوره را انتخاب کنید. توصیه ما آموختن همیشگی است. به هر نحوی که می پسندید.

 

 آیا در پایان دوره مدرک می دهید؟

 بله. در صورتی که ۸۰ درصد ساعت های کلاس را حاضر باشید و در امتحان پایانی نمره حداقل ۷۰ از ۱۰۰ را اخذ کنید مدرک رسمی آموزشگاه کاشانه را دریافت می کنید. این مدرک در کلیه جوامع حرفه ای داخلی قابل استفاده است و همچنین دارای ارزش ترجمه می باشد.

 

 با وجود این همه متون علمی حرفه ای در اینترنت، کتاب ها و مقالات منتشر شده چه نیازی به این همه هزینه برای شرکت در کلاس است؟

 آن چه که شما در منابع ذکر شده فرمودید به تنهایی کافی نیست. پس از مطالعه تمام این موارد و منابع شما به مهندسی با اطلاع اما بی تجربه تبدیل می شوید. نکات بسیار ریزی وجود دارد که فوت کوزه گری است. این مطالب را باید از همکاران با تجربه فرا گرفت. این تجارب در کلاس ها آموخته می شود. در ضمن توجه نمایید که به چند سال وقت برای مطالعه همه منابع ذکر شده نیاز است! شما با شرکت در یک کلاس ۲۴ ساعته در واقع از حداقل ۱۲ سال تجربه یک همکار استفاده می کنید و زمان را می خرید. توجه به این نکته نیز الزامی است که در نخستین پروژه حرفه ای خود و یا در نخستین حقوق دریافتی، هزینه کلاس برگشت می شود. آیا هیچ سرمایه گذاری مطمئن تری را می شناسید؟