چگونه یک رزومه خوب بنویسیم

طراحی کانال
فیلم آموزشی روش‌های طراحی کانال
تیر ۱۸, ۱۳۹۸
چیلر تراکمی
بهینه‌سازی مصرف انرژی با چیلر تراکمی
تیر ۱۸, ۱۳۹۸

چگونه یک رزومه خوب بنویسیم

رزومه نویسی

رزومه نویسی

چگونه یک رزومه خوب بنویسیم

رزومه نویسی پل ارتباطی شما با کارفرماست.

رزومه نویسی از مهمترین توانایی های هر مهندس است. رزومه اولین تصویری است که یک کارفرما از کارجو می بیند، بر اساس آن تصمیم می گیرد که قرار مصاحبه بگذارد یا نه. برای پیدا کردن یک شغل مناسب به یک رزومه قابل قبول نیاز داریم.در هر رزومه باید به ارائه هرچه بهتر توانایی‌هایمان بپردازیم.

کدام توانایی ها باید در رزومه شما باشد؟ به عنوان مثال: نرم افزارهایی که بلدیم، استانداردهایی که خوانده ایم و به آنها اشراف داریم، آموزش هایی که دیده ایم و مواردی مانند این ها، باید در رزومه شما باشد.

بسیاری مواقع مشاهده می کنیم که همکاران، چندان در رزومه نویسی پرخطا رفتار می کنند که شخص خواننده رزومه متوجه تخصص و تجربه آنها نمی شود. این همکاران ممکن است حتی بسیار با سابقه و مجرب باشند.

مهندس تاسیساتی که پروژه های خود را به درستی قید نکرده است، مهندس صنایع غذایی که مطالعات خود را در رزومه نیاورده است و … .

گاهی هم چنان در رزومه غلو می شود، که برای خواننده دروغ های نویسنده مسجل می شود. کسی که با دو سال سابقه، بیش از ده پروژه ملی انجام داده است را چه کسی استخدام می کند؟

در همین خصوص آکادمی کاشانه تلاش می کند، تا به همکاران خود مشورت های لازم را بدهد. کلاس هایی که به صورت آنلاین و رایگان برگزار می شود، نمونه ای از این تلاش هاست.

می توانید در کلاس آنلاین رایگان رزومه نویسی ثبت نام کنید.

 در این رابطه جناب آقای مهندس سرکاری توضیح می دهند که چطور یک رزومه ایده‌آل بنویسیم.

 

 

این مطلب را هم بخوانید  تغییرات نرم‌افزار کریر (HAP) ویرایش 4.9

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...