برای طراحی موتورخانه چه کتابهایی بخوانیم؟

چیلر تراکمی
بهینه‌سازی مصرف انرژی با چیلر تراکمی
مرداد ۱۳, ۱۳۹۸
دیتیل مهم در فاضلاب
دیتیل مهم در فاضلاب
مرداد ۱۳, ۱۳۹۸

برای طراحی موتورخانه چه کتابهایی بخوانیم؟

چه کتابهایی بخوانیم؟

برای طراحی موتورخانه چه کتابهایی بخوانیم؟

در مورد طراحی تاسیسات مکانیکی موتورخانه و طراحی موتورخانه، کتاب های مفیدی در دسترس است. یکی از مسائلی که مهندسان حرفه‌ای با آن روبرو هستند انتخاب منابع مناسب جهت افزایش بار علمی است. شاید در حین طراحی به موانعی برخورد کنیم که در هیچ کتابی پیدا نشود؛ در آن زمان است که به تجربه دیگر همکاران که چند پیرهن بیشتر پاره کرده‌اند و پروژه‌ های بیشتری را طراحی کرده‌اند نیاز پیدا می‌کنیم. در این مقال آقای مهندس روح‌اله واصف طراح و مدرس تاسیسات موتورخانه در این مورد توضیح می‌دهند؛ که دقیقا لازم است برای طراحی موتورخانه چه کتابهایی بخوانیم؟. هرآنچه کتاب در موضوع طراحی موتورخانه می‌توان پیدا کرد را در این ویدئو به شما معرفی می‌کنیم. کتاب‌ هایی چون: کتاب تاسیسات جلد اول، تاسیسات ساختمان، کتاب‌ های اشری، دیتیل های طراحی استاندارد، محاسبات تاسیسات ساختمان، سیستم‌ های هیدرونیک و دیگر کتاب‌ های مورد نیاز با جزییات بیشتر معرفی می‌گردند. 

هدف ما طراحی و ساختن ساختمان‌ های صنعتی، بیمارستانی و برج های بدون ایراد تاسیساتی است که تنها مهندسان حرفه‌ای از پس آن برمی‌آیند. 

 

 

این مطلب را هم بخوانید  کاربرد نرم افزار PDMS در تاسیسات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...