چه خدمتی از دست ما بر می‌آید؟

اگر تصمیم گرفته‌اید از امروز شروع کنید ما در کنار شما هستیم. اما فردا را نمی‌دانیم. چون فردا روزی است که تنبل‌ها کار خواهند کرد.
یک، دو، سه حرفه‌ای شوید.

دپارتمان ها
1

گام اول

کدام دوره را می خواهید؟

هول نشوید. کدام دوره مناسب شماست؟ سرفصل ها را مطالعه کنید. با کارشناسان ما تماس بگیرید. آیا مشکل خودرا می دانید؟ دوره گران یا ارزان راه حل شما نیست. راه حل شما شناخت مشکل شماست.

پس از انتخاب دوره آن را در سایت رزرو کنید. می توانید پس از گفتگو با کارشناسان ما به صورت تلفنی دوره را رزرو کنید. هنگام رزرو دوره نیاز به پرداخت پول نیست.در رزرو دوره درنگ نکنید. تیم برگزاری کلاس به محض رسیدن به حد نصاب، دوره را برگزار می کند.

گام دوم

شرکت در کلاس

حدود یک هفته تا ده روز پیش از شروع کلاس با شما تماس گرفته می شود و شروع کلاس به اطلاع شما می رسد.اگر می توانید در ساعت و روزهای دوره شرکت کنید ثبت نام خودرا قطعی می کنید.در این مرحله از شما درخواست می شود مبلغی را به حساب آکادمی واریز کنید تا صندلی رزرو شده شما قطعاً به نام شما باشد.

هورا. شروع یک تجربه ناب را به شما تبریک می گوییم. حالا این شمایید و این استادی که سالها تجربه خودرا با عشق و علاقه در اختیار شما می گذارد. پابه پای کلاس بخوانید. بیاموزید و رفع اشکال کنید. یک فرصت طلایی و فوق العاده. خوب بیاموزید تا خوب پول درآورید!

دپارتمان ها
2
دپارتمان ها
3

گام سوم

امتحان، مدرک و پول


باور کنید چاره ای نیست باید امتحان داد.اگر هشتاد درصد جلسات کلاس را شرکت کنید اجازه دارید تا در امتحان شرکت کنید.اگر قبول شوید مدرک معتبر آکادمی را دریافت می کنید. این مدرک قابل ترجمه است تا بتوانید در هرجایی در دنیا ارایه کنید. البته این مدرک اهمیت دیگری نیز دارد که شاید مهم تر است. در ایران به خوبی شناخته شده است و همه آن را می شناسند. شاید مدیر شما هم عضو پاتوق حرفه ای های آکادمی کاشانه باشد.

یک حرفه ای اجازه دارد که پولدار باشد. شما در انتهای این یه گام یک حرفه ای هستیدپس باید پول خوب بگیرید. حقوق بالا. درآمد رویایی. این حق شماست. چون زحمت کشیده اید. کارکرده اید و ساعت ها وقت گذاشته اید. اکنون وقت دروست. شما یک حرفه ای هستید.پس با بقیه فرق داریدما در یک قدمی شما هستیم