با آمادگی کامل وارد سازمان نظام مهندسی شوید
مهر ۱۶, ۱۳۹۸
حضور پر رنگ بازدیدکنندگان از غرفه آکادمی کاشانه
مهر ۱۶, ۱۳۹۸

کاشانه درسطح آموزشگاه بین‌المللی

کاشانه درسطح آموزشگاه بین‌المللی

دوره تخصصی طراحی و نگهداری استخر، سونا و جکوزی برای یک تیم از مهندسان حرفه‌ای از کشور عراق در آکادمی کاشانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی کاشانه دوره ویژه آموزشی طراحی و نگهداری استخر، سونا و جکوزی برای یک تیم ۴ نفره از مهندسان عراقی در آکادمی کاشانه برگزار شد که آموزش کارگاهی و عملی این دوره نیز با بازدید از استخر یکی از لوکس‌ترین برج‌های تهران تکمیل شد.
بر اساس این گزارش، این دوره ۱۶ ساعته قرار بود با حضور مترجم عربی برگزار شود که به دلیل مسلط بودن مهندسان عراقی به زبان انگلیسی، این دوره با تدریس استاد روح اله واصف به زبان انگلیسی برگزار شد.
پس از اتمام دوره، یکی از دانشجویان در پاسخ به این سوال که آیا از کیفیت دوره رضایت داشتید، گفت: قبل از شرکت در این دوره، تصورم بر این بود که صرفاً یک سری اطلاعات عام دریافت خواهم کرد، اما باید بگویم که سطح آگاهی و اطلاعاتم در زمینه طراحی استخر، سونا و جکوزی بسیار ارتقا پیدا کرد و این دوره بسیار حرفه‌ای بود.
این مطلب را هم بخوانید  Food is the most famous phrase in installation engineers society. But we should know this phrase is not all of installation world

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...