قوانین و مقررات سایت کاشانه
کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت شرکت کاشانه را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس  به عضویت یا خرید از سایت اقدام کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
 • بند 1:
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
تبصره 1: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند. همچنین می تواند از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کند.
تبصره 2: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 3: عضویت در سایت کاشانه رایگان است.
 • بند 2:
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط کاشانه
قسمت چهارم: ارسال کالا توسط کاشانه با پیک یا پست
 • بند 3:
حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز می باشد و پیگرد قانونی دارد.
 • بند 4:
شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده
 • بند 5:
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از کاشانه به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
 • بند 6:
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج می شوند و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.
 • بند 7:
در صورت موجود نبودن کتاب و اتمام چاپ آن، مبلغ پرداخت شده عیناً مسترد خواهد شد.
 • بند 8:
در صورت افزایش بهای کتاب توسط ناشر، مورد به خریدار اطلاع داده می شود و در صورت تمایل خریدار و پرداخت مابه التفاوت سفارش ارسال می گردد. در غیر اینصورت مبلغ عیناً مسترد خواهد شد.
 • بند 9:
کلیه عواقب ناشی از اعلام نشانی و تلفن نادرست متوجه خریدار خواهد بود.
 • بند 10:
تغییرات ناگهانی در هزینه های پستی به اطلاع خریدار خواهد رسید و وی موظف به پرداخت مابقی هزینه پست خواهد بود. در غیر اینصورت مبلغ بدون هیچ کسری به وی مسترد خواهد شد.
قوانین شرکت در دوره‌های آموزشی آکادمی کاشانه
 • بند 1:
دانش‌پژوه موظف به رعایت قوانین و مقررات آموزشگاه فنی مهندسی کاشانه می‌باشد.
 • بند 2:
در صورت انصراف از دوره حداکثر تا هفت روز مانده به آغاز کلاس، وجه پرداختی مسترد می شود و بعد از آن آموزشگاه تعهدی در این زمینه نخواهد داشت.
 • بند 3:
رعایت نظم و مقررات انضباطی و حسن رفتار با اساتید، کارکنان و سایر دانش‌پژوهان الزامی می‌باشد.
 • بند 4:
شروع دوره ها براساس ضرورت‌ و شرایط آموزشی، ممکن است حداکثر تا یک ماه به تاخیر بیافتد.
 • بند 5:
دانش‌پژوهان محترم همراه با ارائه مدرک هویت شامل کارت ملی می‌بایست فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.
 • بند 6:
حضور به موقع و فعال در کلاسهای آموزشی، انجام وظایف علمی و تکالیف محول شده از طرف استاد، شرکت در بحث‌ها و فعالیت‌های درسی و کلاسی، عدم غیبت در جلسات آموزشی، ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده به موسسه و استاد جهت افزایش کیفیت آموزشی کلاس، شرکت در نظرسنجی از کلاس در پایان ترم و توجه به تمامی قوانین و مقررات آموزشی آموزشگاه، حفظ احترام به عقاید شخصی و قومیتی همکلاسی و استاد خویش از ضروریات یک محیط آرام تحصیلی می‌باشد. رعایت حرمت شخصیت‌ها، عقاید و مناسبت‌های مذهبی ادیان، مذاهب و موقعیت‌های مختلف مورد تاکید می‌باشد.
 • بند 7:
درصورت تمایل به استفاده از گارانتی آموزشی پیش از شروع دوره، حتما با آموزشگاه هماهنگ نمایید.
 • بند 8:
برای ثبت نام در دوره ها، درصورت ثبت‌نام با واریز پیش پرداخت، مراحل بعدی از جمله تسویه حساب کامل نقدی یا چک باید حتماً در اولین جلسه حضور در آموزشگاه انجام شود؛ برای سهولت بیشتر و نیز استفاده از تخفیف آنلاین، می توانید پرداخت خود را از طریق سایت آکادمی انجام دهید.
 • بند 9:
درصورتی که عدم تشکیل کلاسها از طرف آموزشگاه صورت پذیرد، کلیه شهریه ماخوذه به داوطلب مسترد خواهد شد.
 • بند 10:
ارائه اقلام آموزشی همراه دوره در مدت برگزاری دوره بوده و درصورت درخواست اقلام مربوط به کلاس دوره های گذشته به دانش پژوهان، مستلزم پرداخت هزینه می باشد.
 • بند 11:
کلیه اطلاعات مربوط به زمان کلاس ها و تغییرات احتمالی تنها و نیز زمان برگزاری آزمون تنها از طریق سایت آکادمی کاشانه اطلاع رسانی می‌شود.
 • بند 12:
تمامی کلاس هایی که با تعطیلات رسمی مقارن می گردند، تعطیل می باشند. مگر در شرایطی که آموزشگاه تصمیم به برگزاری کلاس بگیرد و در این حالت پیش از تاریخ کلاس اطلاع رسانی خواهد شد.
 • بند 13:
تحویل اقلام آموزشی دوره حداکثر تا یک ماه بعد از اتمام دوره امکان‌پذیر می‌باشد و پس از آن مشمول هزینه خواهد بود.
 • بند 14:
جهت دریافت مدرک تا سه ماه بعد از پایان کلاس اقدام نمایید درغیر اینصورت، دریافت مدرک مشمول پرداخت هزینه می گردد.
دریافت گواهینامه
بند 1:
ارایه مدرک پایان دوره مستلزم حضور در کلاس و قبولی در آزمون نهایی می باشد. ضمن تماس با آموزشگاه یا ثبت در بخش رزرو دوره سایت، درخواست خود را اعلام کنید؛ حداکثر دو روز پس از آن می توانید برای ترتیب دریافت مدرک اقدام نمایید.
بند 2:
پس از صدور گواهینامه دوره، آکادمی فقط تا یک ماه آن را در بایگانی خود نگه خواهد داشت. درصورت عدم مراجعه موسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال نگهداری آن ندارد و درخواست مجدد مشمول هزینه خواهد بود.
بند 3:
صدور گواهینامه بدون هزینه می‌باشد. لیکن مسئولیت صحت مشخصات فردی برعهده دانشجو بوده و درصورت نیاز به صدور مجدد گواهینامه، 10درصد شهریه مجدد دریافت می‌گردد. لذا در پرکردن اطلاعات فردی خود در فرم ثبت‌نام دقت لازم را بفرمایید.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...
ثبت نام
close-link