قوانین و مقررات سایت کاشانه

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت شرکت کاشانه را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس  به عضویت یا خرید از سایت اقدام کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱:

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند. همچنین می تواند از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کند.

تبصره ۲: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳: عضویت در سایت کاشانه رایگان است.

بند ۲:
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط کاشانه
قسمت چهارم: ارسال کالا توسط کاشانه با پیک یا پست

بند ۳:
حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز می باشد و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴:
شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵:
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از کاشانه به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶:
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج می شوند و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

بند ۷:

در صورت موجود نبودن کتاب و اتمام چاپ آن، مبلغ پرداخت شده عیناً مسترد خواهد شد.

بند ۸:

در صورت افزایش بهای کتاب توسط ناشر، مورد به خریدار اطلاع داده می شود و در صورت تمایل خریدار و پرداخت مابه التفاوت سفارش ارسال می گردد. در غیر اینصورت مبلغ عیناً مسترد خواهد شد.

بند ۹:

کلیه عواقب ناشی از اعلام نشانی و تلفن نادرست متوجه خریدار خواهد بود.

بند ۱۰:

تغییرات ناگهانی در هزینه های پستی به اطلاع خریدار خواهد رسید و وی موظف به پرداخت مابقی هزینه پست خواهد بود. در غیر اینصورت مبلغ بدون هیچ کسری به وی مسترد خواهد شد.

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...