برگزاری دوره محاسبه بارهای حرارتی و برودتی با نرم افزار کریر (HAP 4.9) در نظام مهندسی اردبیل

طراحی تخصصی تابلوهای mv,lv
تیر ۲۵, ۱۳۹۷
سمینار یک روزه طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان‌های بلندمرتبه در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
تیر ۳۰, ۱۳۹۷

برگزاری دوره محاسبه بارهای حرارتی و برودتی با نرم افزار کریر (HAP 4.9) در نظام مهندسی اردبیل

به گزارش واحد آموزش آموزشگاه کاشانه، دوره آموزشی «محاسبه بارهای حرارتی و برودتی با نرم افزار کریر (HAP 4.9)» در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل به صورت سه روزه برگزار می شود.

با توجه به ظرفیت محدود این دوره ، علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند بصورت آنلاین در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل واقع در شهر اردبیل جهت ثبت نام اقدام نمایند.

*بعد از اتمام دوره  دانش پذیران عزیز مدرک معتبر و قابل ترجمه از آکادمی کاشانه دریافت خواهند کرد.

مدت دوره: ۲۴ساعت

زمان برگزاری:۱و۲و۳ مرداد ماه 

روزهای برگزاری:  دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه

بسته آموزشی همراه دوره: نرم افزار, جزوه

 

یکی از قدیمی ترین و در عین حال جامع ترین نرم افزارهای موجود جهت محاسبات بار سرمایشی و گرمایشی ساختمان‌ها با کاربردهای مختلف می‌باشد. این نرم افزار قدرتمند امکانات بسیار زیاد و کاربردی را در عین سادگی وکاربری آسان در اختیار مهندسان تاسیسات و مکانیک قرار می‌دهد. هم اکنون در بسیاری از نقاط جهان از این نرم افزار به عنوان مرجع محاسبات تاسیسات مکانیکی استفاده می‌گردد. در کشور ما ایران نیز این نرم افزار مورد تایید سازمان نظام مهندسی قرار گرفته و هم اکنون پروژه‌های تاسیساتی و طراحی‌های انجام گرفته توسط این نرم افزارمورد تایید قرار خواهد گرفت.

این نرم‌افزار محصول شرکت معتبر آمریکایی سازنده دستگاهها و تجهیزات تهویه مطبوع، کریر است.نرم افزار کریر امکانات دیگری از جمله انتخاب تجهیزات را برای فضاهای تعریف شده با سیستم‌های مختلف در اختیار کاربران قرار می‌دهد که می‌تواند کمک بسیار بزرگی برای مهندسان طراح تاسیسات مکانیکی باشد.
HAP 4.9 یکی از بهترین و کامل ترین ورژن‌های Carrier و آخرین نسخه این نرم افزاراست که بدون مشکل تحت تمامی ویندوزها از جمله ویندوز ۷ و ۸ قابل نصب و فعال سازی می‌باشد.

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

حرفه ای باش!

این مطلب را هم بخوانید  همراه با آکادمی کاشانه در نمایشگاه بین المللی تاسیسات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...