مرجع آموزش تاسیسات

بازی موش و گربه!

در وبلاگ جستجو کنید

فهرست مطالب

داستانی از مسائل موجود میان طراحان و پیمانکاران تاسیسات

داستانی از مسائل موجود میان طراحان و پیمانکاران تاسیسات

بازی موش و گربه!

داستانی از مسائل موجود میان طراحان و پیمانکاران تاسیسات

فلن پیش از آنکه گوشی تلفن را بردارد نگاهی به ساعت مچی اش انداخت. او میخواست حداقل ده دقیقه از زمان بیرون رفتن گیتزکی بگذرد و بعد به او زنگ بزند. فلن همیشه علاقه داشت که وقتی مردم برای ناهار به بیرون میروند با حاشیه اطمینان کافی به دفتر آنها زنگ بزند برای همین یک دقیقه کامل دیگر هم صبر کرد و بعد شماره گرفت. تلفن سه بار زنگ خورد تا اینه منشی گیتزکی تلفن را برداشت و گفت : ” پیمانکاری تاسیساتی گیتزکی! در خدمت شما هستیم، بفرمایید!” صدایش طنین خاصی داشت. فلن پاسخ داد: “سلام، آقای گیتزکی تشریف دارند یا برای نهار بیرون رفته اند؟” منشی گفت: خیلی معذرت می خواهم ولی برای نهار تشریف برده اند.

می خواهید پیغامتان را بفرمایید.” فلن همین را پیش بینی می کرد: “بله، اگر لطف کنید به ایشان بفرمایید که آقای فلن از شرکت مهندسی فلن پیرو تماسشان میخواستند با ایشان صحبت کنند، ممنون میشوم، ” خانوم منشی آشکارا ناراحت شده بود: ” ا، آقای فلن شما هستید! خیلی متاسفم؛

بازی موش و گربه!

آقای گیتزکی همین الان بیرون رفتند ولی از صبح منتظر تماس شما بودند.امکان دارد شماره ای بدهید تا عصر بتوانند با شما تماس بگیرند ” فلن این را هم پیش بینی کرده بود و جوابش را آماده داشت: ” نه، واقعا شرمنده ام اخر امروز عصر باید به موتور خانه ای سر بزنم و مشکلاتی را که یک پیمانکار تاسیساتی دیگر ایجاد کرده، حل کنم.

تلفن های همرا هم زیر زمینها کار نمی کنند و تماس گرفتن غیر ممکن است. فکر نمی کنم بتوانم دیگر با شما تماس بگیرم و بعید است که شما هم بتوانید به تلفن همراه من زنگ بزنید، آخر این موتور خانه خیلی عمیق است، متوجه میشوید که؟ فقط لطف کنید به ایشان بفرمایید که من تماس گرفتم، روزتان بخیر.”

منشی شروع کرد به پرسیدن اینکه کجا میتواند بعد از آن تماس بگیرد که فلن گوشی را گذاشته بود. او دقیقا می دانست چه زمانی باید گوشی رایک بگذارد که جواب چنین پرسشهایی را ندهد.

 

برای دانلود رایگان کلیک کنید

 

5/5
Facebook
Twitter
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...
ثبت نام
close-link

آکادمی فنی مهندسی کاشانه

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تا چند دقیقه دیگه تماس میگیریم

طراحی موتورخانه و انتخاب تجهیزات

آیا سوالی دارید ؟

دانلود کتاب الکترونیکی

درآمد تاسیسات
در کشور های مختلف

جهت دریافت لینک اطلاعات خود را وارد کنید

ثبت نام دوره اصول طراحی شروع شد

12.500.000

ده میلیون و 500 هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مانده تا پایان تخفیف

question