آغاز ثبت نام پمپ حرفه ای برای مهندسان تاسیسات

آغاز ثبت نام نصب و راه اندازی پکیج های دیورای(همراه با کارگاه عملی)
مرداد ۸, ۱۳۹۶
۵آذر اولین جلسه کلاس ساختمان وتعمیر چیلر تراکمی
مهر ۱, ۱۳۹۶

آغاز ثبت نام پمپ حرفه ای برای مهندسان تاسیسات

 

دوره پمپ حرفه ای برای مهندسان تاسیسات

پمپ

رشد جمعیت، لزوم استفاده بیشتر از منابع سطحی و زیرزمینی آب را امری اجتناب ناپذیر کرده است. فکر بشر را به سمت اختراع ماشینی سوق داده شده است که بتواند حرکتی در مایعات به وجود آورده و در مکان مورد نیاز مورد استفاده قرار دهد. این دستگاه همان پمپ است.

امروزه صنعت ساخت این ماشین در دنیا با بیش از چهار میلیون پمپ تولیدی از انواع مختلف، پیشرفت های چشمگیری کرده است. پمپ ها برای مصارف گوناگون از انواع محلول های شیمیایی و معمولی با شرایط کارکرد فشار و آب دهی بسیار متفاوت ساخته می شود. ولی متاسفانه این صنعت در ایران تافته جدابافته از دیگر صنایع کشور نبوده و علیرغم قدمت، به واسطه سیاست های غلط وارداتی گذشته و عدم وجود هیچ گونه استاندارد مشخص ساخت، سیر تکوینی شایان توجهی را نپیموده است.

در این دوره آموزشی مفید، شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با انواع پمپ ها و مشخصات و کاربردهای آنها، منحنی ها و تنظیمات آنها به بررسی معایب و اشکالات موجود در آنها پرداخته و راه حل های رفع مشکلات در قالب case study ها ارایه می شود.

به گزارش روابط عمومی کاشانه دپارتمان تاسیسات مکانیکی و برقی، آموزشگاه کاشانه، ثبت نام  دوره آموزشی  «پمپ حرفه ای برای مهندسان تاسیسات» را آغاز نمود.

مدت دوره: ۲۴ساعت

زمان برگزاری: ۲۵، ۲۶و ۲۷ مردادماه۹۶

همراه با ناهار و پذیرایی

برای مشاهد اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده سرفصل دوره اینجا کلیک کنید.

جهت رزرو دوره کلیک کنید. 

حرفه ای باش!

این مطلب را هم بخوانید  شروع کلاس طراحی و نقشه کشی تاسیسات با نرم افزارREVITMEP
اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...