سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان BMS

دوره بسته بندی صنایع غذایی
تیر ۱۳, ۱۳۹۶
آغاز ثبت نام تعمیر سیستم های VRF
مرداد ۷, ۱۳۹۶

سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان BMS

مدیریت هوشمند ساختمان

مدیریت هوشمند ساختمان

با وجودیکه اجرای سیستم مدیریت ساختمان سبب افزایش هزینه های ساخت ساختمان می گردد، میزان صرفه جویی در هزینه های جاری ساختمان ناشی از اجرای سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان، می تواند در مدت کوتاهی هزینه های اولیه را جبران نماید و بعلاوه سطح بالاتری از آسایش را برای ساکنان به همراه داشته باشد. سیستم های کنترل هوشمند دارای سطح انعطاف پذیری بالایی هستند که می توان براحتی آنها را با نیازهای مختلف منطبق نمود .همچنین در هنگام بهره برداری براحتی می توان عملیات تغییر و بهینه سازی برای راهبری بهتر و کاهش هزینه های انرژی و کاهش هزینه های تعمیراتی را انجام داد. همچنین سیستم های مدیریت ساختمان از قابلیت کنترل پذیری بالایی برخوردار بوده و با اجرای ساختار مناسب، کنترل اجزای مختلف آن از سرتاسر دنیا امکان پذیر است. با تعریف سطوح دسترسی مختلف می توان قابلیت کنترل پذیری اجزای مختلف را سطح بندی نمود تا امکان اعمال برخی تغییرات تنها برای کاربران مجاز و در صورت وارد نمودن رمز عبور تعریف شده امکان پذیر باشد.

 از این رو دپارتمان تاسیسات مکانیکی و برقی، آموزشگاه کاشانه، با بهره گیری از استاد و کارشناس مجرب در این حوزه، ثبت نام  دوره آموزشی “سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان(BMS) را آغاز نموده است.

مدت دوره: ۳۰ساعت

آغاز این دوره: ۹۶/۹/۲۳

زمان برگزاری: پنجشنبه ها

برای مشاهده سرفصل کامل می توانید اینجا را کلیک کنید

برای رزرو این دوره کلیک کنید.

حرفه ای باش!

این مطلب را هم بخوانید  آغاز ثبت نام محاسبه بارهای حرارتی و برودتی با نرم افزار کریر (HAP 4.5)
اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...