آمادگی آزمون پایه ۳

ترسیم سه بعدی موتورخانه همراه با نرم افزار PDMS
خرداد ۲۱, ۱۳۹۵
طراحی شبکه ها و مخازن آب شهری، شبکه ‏های فاضلاب شهری و جمع آوری آب های سطحی
تیر ۲۰, ۱۳۹۵

آمادگی آزمون پایه ۳

آزمون پایه 3

آزمون پایه ۳

چگونه حداقل حقوق سالیانه ۲۰ میلیون تومان را برای خودمان تضمین کنیم؟

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون های ورود به حرفه مهندسی می رساند، نوبت بعدی آزمون های مربوط، در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ برای کلیه رشته های مهندسی، شهرسازی – عمران – معماری – نقشه برداری – تاسیسات مکانیکی – تاسیسات برقی و ترافیک به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

ثبت نام این دسته از آزمون ها از تاریخ ۹۶/۱۱/۳۰ از طریق سامانه آزمون های ورود به حرفه مهندسان شروع و تا ۹۶/۱۲/۱۱ ادامه خواهد داشت

با توجه به اعلام زمان برگزاری آزمون پایه ۳ نظام مهندسی، داوطلبان ثبت نام می توانند در دوره آمادگی آزمون پایه ۳ نظام مهندسی آکادمی کاشانه که از مدت ها قبل برنامه ریزی شده بود، شرکت کنند.

 

اگر مصمم به شرکت در دوره هستید، فیلم را به دقت ببینید

Frustration-Eats-Pencil2

حقیقـتاً وقت آن رسیده که در بینشمان  نسبت به آمادگی برای آزمون های حرفه ای تغییر اساسی و جدی ایجاد کنید.

واقعاً دیگر شب امتحان آماده شدن آن هم در این سطح از آزمون ها پاسخگوی نیاز ما برای موفـقیت و کسب نمره مناسب برای شما نیست.

 

دیگر وقت آن رسیده که ساعات طولانی شب بیدار نمانیم و مداد را نجویم تا بتوانیم یک مسئله را حل کنیم، مسئله ای که میدانیم، می تواند یکی از موارد امتحان باشید.

حالا که مهندس شده ایم و در راه حرفه ای تر شدن قدم بر می داریم،باید حرفه ای تر هم دانش خود را برای آزمونی از بینهایت سوال و مساله پیش رو بیفزاییم.


فقط کافیست یک بار روش درست آمادگی آزمون را بیاموزید و در آن شرکت کنید تا نه تنها در همین آزمون مهم نظام مهندسی به موفقیت برسید، بلکه با روش درست آمادگی برای این سبک امتحانات هم آشنا شوید.
پس با ما همراه شوید…

 

when

مدت دوره کامل: ۱۱۵ ساعت

(۶۴ ساعت نظارت و ۵۱ ساعت طراحی)
روزهای برگزاری:  شنبه ها

تاریخ  شروع دوره: بهمن ماه ۹۶

زمان دوره:  ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰buy

سرمایه گذاری دوره کامل: ۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

(۸۹۰۰۰۰ تومان نظارت)

 

این مطلب را هم بخوانید  طراحی سیستم های تهویه تاسیسات مکانیکی- ۱

تغییر مهم در آزمون امسال

پیرو تصمیم گیری‎های به عمل آمده از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و اعلام موافقت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران آزمون های ورود به حرفه در رشته‌های تاسیسات برقی و مکانیکی در صلاحیت‌های طراحی و نظارت از نوبت دوم سال ۱۳۹۵ تفکیک شده و دریافت پروانه اشتغال به کار در آن زمینه به طور مستقل انجام می‌شود. لازم به توضیح است این تفکیک آزمون‌ها سبب می‌شود تا مهندسان بتوانند با انتخاب زمینه تخصصی که دارای معلومات و تجربه بیشتری می‌باشند، ساده‌تر و سریع‌تر نسبت به اخذ پروانه اشتغال به کار اقدام نمایند.
به استناد مفاد ۵ آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان برای صدور پروانه اشتغال به کارآموزی، گواهی قبولی در آزمون مربوط در رشته های تخصصی و فنی مربوط نیز ضروری است.

لازم به ذکر است افراد دارای مدرک مهندسی مکانیک گرایش سیالات در هر دو رشته می توانند شرکت کنند و مهندسان مکانیک-گرایش جامدات تنها امکان حضور در رشته نظارت را خواهند داشت.

با توجه به تغییرات صورت گرفته در آزمون ورود به حرفه سازمان نظام مهندسی، از سوی تیم آموزش آکادمی کاشانه و اساتید معظم تصمیم بر آن گرفته شد که دوره آمادگی آزمون پایه ۳ تاسیسات مکانیکی نیز دستخوش تغییراتی شود. لذا دوره به سبک جدید به این شرح در محل آموزشگاه کاشانه برگزار خواهد شد:

رشته نظارت: ۶۴ ساعت (مباحث ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ )

رشته طراحی: ۵۱ ساعت (مباحث ۱۴، ۱۵، ۱۶ ،۱۷ و ۱۹)

دوستانی که مایل به شرکت در هر دو گرایش باشند، می توانند در مجموع دو کلاس یعنی ۱۱۵ ساعت شرکت کنند.

 مباحث ۱۷ و۱۵ و ۱۹ تنها در این آکادمی به صورت تخصصی تدریس می شوند.

چند نمونه از نظرسنجی های اخذ شده از دانش پذیران شرکت کننده در کلاس به صورت دست نخورده

comment

what

۱- مبحث ۱۴ : تاسیسات گرمایی، تعویض هوا و تهویه مطبوع

۲- مبحث ۱۵ : آسانسور ها و پله های برقی

۳- مبحث ۱۶ : تاسیسات بهداشتی

۴- مبحث ۱۷ : تاسیسات لوله کشی و تجهیزات گاز طبیعی ساختمان ها

۵- مبحث ۱۹ : صرفه جویی در مصرف انرژی

 

این مطلب را هم بخوانید  امتحان طراحی موتورخانه و انتخاب تجهیزات

when

مدت دوره کامل: ۱۱۵ ساعت

(۶۴ ساعت نظارت و ۵۱ ساعت طراحی)
روزهای برگزاری:  شنبه ها

تاریخ  شروع دوره: بهمن ماه ۹۶

زمان دوره:  ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰

سرمایه گذاری دوره کامل: ۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

(۸۹۰۰۰۰ تومان نظارت)

register

 

 Untitled-1

who

هادی-زاده

مهندس داریوش هادی زاده

استاد مباحث ۱۴ و ۱۶

زمان تدریس: ۸۰ ساعت

نویسنده کتب تست های طبقه بندی آزمون نظام مهندسی

سابقه طولانی در تدریس بحث آمادگی آزمون

 

vasef

مهندس روح اله واصف

استاد مباحث ۱۵ – ۱۷ – ۱۹

زمان تدریس در دوره: ۳۵ ساعت

نویسنده کتب اتاق تمیز، بازرسی و ارزیابی شبکه های لوله کشی و آموزش نرم افزار Pipe Flow Expert

سابقه پیوسته در تدریس مباحث ۱۵ – ۱۷ – ۱۹

طبق تجارب سال های قبل تیم برگزاری و تدریس کلاس به این ترکیب فوق العاده رسیده است. آقای مهندس هادی زاده ی باتجربه با صرف زمانی فوق العاده تنها روی مباحث ۱۴ و ۱۶ و تاسیسات مکانیکی خارج از کتاب های مقررات هیچ مطلبی را ناگفته نمی گذارد.

آقای مهندس واصف با موشکافی خاصی که دارند تمام مبحث ۱۵،  ۱۷ و ۱۹  را بررسی و خط به خط تست زنی می کنند.ایشان حتی به تست های معماری و برق هم رحم نمی کنند. با ایشان این مباحث در کلاس شروع و تمام تمام تمام می شود.تمام!

مبحث آسانسور هم حیف است که از دست برود.بالاخره چند تا تست شیرین دارد که باید زد.

 

how many

آکادمی کاشانه مفتخر است که با تکیه بر یاری خداوند، توانمندی اساتید و تلاش خود دانشجویان، رتبه های اول و دوم آزمون نظام مهندسی در سال های ۹۱ و ۹۲ را به جامعه مهندسین ایران معرفی کرده است.

رتبه های اول و دوم آزمون کارشناس رسمی دادگستری ۹۵ در دوره های آمادگی آزمون این آکادمی شرکت کرده اند.

دوره های نظام مهندسی برگزار شده در پاییز ۹۲ با ۹۵ درصد قبولی و در بهار ۹۳ با ۱۰۰ درصد قبولی  همراه بوده است و … .

اما…

لازم است که توجه کنید شما بعد از بارها کنکور دادن و تست و امتحان نباید فریب این آمارها را بخورید. تمام کلاس ها به شدت بسته به تلاش و کوشش خود شماست. در تمام این سال ها، کسانی که پابه پای کلاس خوانده اند و پیش آمده اند قبول بوده اند. اما کسی که کار دارد و نمی تواند و وقت ندارد حتی اگر خود تست ها را هم داشته باشد قبول نمی شود.

شیرینی های زیادی این سال ها خورده ایم. اما جالب ترین آن، مربوط به یکی از همکاران بود که بار اول قبول نشد. دوباره در کلاس شرکت کرد و می گفت اگر قبول شوم یک گاو را قربانی می کنم و به همه سور می دهم. البته ما از ایشان فقط یک کیلو شیرینی تر ، کندیم! اما قبولی ایشان و سایر همکاران برای ما بهترین شیرینی است.

gift

 

book

کتاب نمونه سوالات آزمون های سال های قبل برای تست زنی همراه با دوره

 

این مطلب را هم بخوانید  طراحی پایپینگ و انتخاب متریال

mp3 (1)نکند پس از کلاس مطالبی را فراموش کنیم و یا حتی در جلسه ای از کلاس نتوانیم شرکت کنیم! نگران نباشید. صدای استاد در هر کلاس ضبط و در پایان کلاس به شرکت کنندگان تقدیم می شود.شما باید قبول شوید!

teaپنج ساعت کلاس که باعث ترکیدگی مغز می شود! نگران نباشید، با پذیرایی های به موقع و هر یک و نیم ساعت یک بار کاملاً بازیابی قوا می کنید.

 carrierتجربه فوق العاده اساتید درقالب درس و مثال و تست و حل تست های نمونه در دوره طرح می شود.برای آن می توان قیمت گذاشت؟

 

when

مدت دوره: ۱۱۵ ساعت دوره کامل

(رشته نظارت: ۶۴ ساعت و رشته طراحی: ۵۱ ساعت)
روزهای برگزاری: شنبه ها

تاریخ  شروع دوره: بهمن ماه ۹۶

زمان دوره: ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰

سرمایه گذاری: 

دوره کامل: ۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

دوره نظارت: ۸۹۰۰۰۰ تومان

register

trust

ما هفت سال است که به صورت حرفه ای کلاس های تخصصی تاسیسات مکانیکی و برقی را برگزار می کنیم. ده ها دوره آمادگی آزمون در تهران و شهرهای دیگر برگزار کرده ایم. می توانید از همکاران پیشکسوت تر درباره ما بپرسید. ولی از همه این ها مهمتر…

ما خودمان همکار شما هستیم.پس می دانیم که همکارمان به چه چیزی نیاز دارد.قصد ما فقط فروش نیست.فراموش نکنید که ما همکار شما هستیم.

منتظر دیدار شما هستیم.

shake hand

 Be Professional

اشتراک رایگان تاسیسات نیوز
هفته نامه تاسیسات نیوز تنها نشریه الکترونیکی تاسیسات ایران است. با عضویت در سایت کاشانه این نشریه را هرهفته در میل باکس خود رایگان دریافت کنید.البته عضویت مزایای دیگری نیز دارد...